Nasza Oferta
Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z szeroko pojętej branży poligraficznej, takich jak drukarnie, agencje reklamowe, producenci opakowań, pracownie introligatorskie. Ponadto polecamy nasze usługi każdemu komu zależy na wysokiej jakości usług poligraficznych.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju opakowania z tektury litej, falistej, tworzyw sztucznych. Posiadamy własne wzory pudełek oraz projektujemy je pod indywidualne zamówienie.
Produkujemy wykrojniki do opakowań na własne potrzeby oraz usługowo dla innych firm. Nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i mogą być wykorzystane do wykrawania materiałów takich jak tektura lita, falista, tworzywa sztuczne a nawet drewno i płótno.
Prowadzimy sprzedaż kalendarzy plakatowych i trójdzielnych. Do oferowanych kalendarzy oferujemy nadruki reklamowe lub przygotowanie kompletnego projektu graficznego. Oferujemy również oprawę plakatów i kalendarzy w listwy metalowe, bądź przy wielostronicowych projektach oprawę w spiralę.
Produkujemy listwy metalowe do opraw i prowadzimy ich sprzedaż.
Przygotowujemy projekty graficzne i druk plakatów, ulotek, broszur, teczek, wizytówek i innych materiałów reklamowych.
Oferujemy również cały szereg innych usług związanych z obróbką materiałów drukarskich.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do przejrzenia oferty w odnośnikach lub odwiedzenia siedziby naszej firmy.

OFERTA